Hakkımızda

ATA OSGB İş Sağlığı ve Güvenliği A.Ş., Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilen iş güvenliği uzmanları, iş yeri hekimleri ve sağlık personelleriyle, iş yerlerinin "6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanununun gerekliliklerine göre risk değerlendirmesini, tehlikelerin tanımlamasını ve tehlikelerin ortadan kaldırılması ve risklerin kontrol altına alınmasını sağlamak için çalışmalar ve eğitimler yapmak amacıyla Ostim Ankara'da kurulmuştur.

ATA OSGB İş Sağlığı ve Güvenliği A.Ş, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından Ortak Sağlık Güvenlik Birimi olarak yetkilendirilmiştir.

ATA OSGB İş Sağlığı ve Güvenliği A.Ş, İş güvenliği uzmanları ve iş yeri hekimleri "İş Sağlığı ve Güvenliği" mevzuatını uyulması gereken bir mecburiyetten ziyade, çalışanların güvenliğini ve sağlığını destekleyen, verimi ve kaliteyi artıran bir araç olarak görmesi gerektiğine inanmakta ve hizmetlerini bu bilincin verdiği sorumluluk anlayışı ile yapmaktadırlar.

 • Danışmanlık hizmeti verilen yüzlerce müşteriden kazanılan bilgi birikimi,
 • A, B, C sınıfı iş güvenliği uzmanları ve deneyimli iş yeri hekimlerinden oluşan, kalite ve sorumluluk bilincine sahip, kişilikli tecrübeli kadrosu, müşteri memnuniyeti odaklı çalışması,
 • Kaliteli hizmeti ve uygun fiyat politikası sunması ile sektöründe en çok tercih edilen şirketlerden birisidir.
 • Müşteri memnuniyeti için en kısa sürede yaratıcı çözümler sunmaktır. Bu nedenle, birlikte çalıştığımız firma ve kurumlara müşteriden öte "Çözüm Ortağı" düşüncesiyle yaklaşmaktayız.Çalıştığımız firmalarda güvenli, sağlıklı çalışma ortamını sağlamak için sürekli olarak çalışmaktayız. Sizler için önemli olan ve ticari hayatınıza etki edecek bir iş sağlığı ve güvenliği hizmeti nasıl olması gerektiği konusunda, tüm bilgi birikimi ve tecrübemizle yanınızdayız.

  Bu amaçtan yola çıkarak, çözüm ortaklarımızın gerçek yaşamdaki ticari anlayışlarını iş güvenliğine taşıyarak rekabet ortamında üstünlük sağlıyoruz.

  ATA OSGB'nin alanında başarılı ve yükselen değer olmasındaki en önemli unsurunun sizlere kaliteli hizmet sunarak yüksek seviyede çalışan memnuniyeti sağlamak olduğunun bilincindeyiz. Bu sebeple çözümlerimizi, markalarınızın ve dolayısıyla da işlerinizin güçlenmesi için tasarlamaktayız.

  Müşteri Anlayışı,Dürüst, güvenilir ilişkiler kurarak, müşteri ile aynı derecede sorumluluk hissedip; tutarlı, doğru, istikrarlı ve sürekli geri bildirimlerle müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutan bir anlayışta iş yapmak.

  Takım Çalışması, Takım sinerjisi yaratmayı bilen, önsezilere ve sorumluluğa dayalı, kararlı, yenilikçi, bütünlükçü, sürekli destekleyen, her türlü riske duyarlı, sorun ve engelleri çözebilen, aynı zamanda başarıyı da paylaşan bir yaklaşımda çalışmak ve üretmek.

  Samimi İletişim, Güvenilir, girişimci, hızlı geribildirim yapabilen, sürekli destekleyici, çözüm odaklı yaklaşan ve sözünün takipçisi bir anlayışla iletişim kurmak.

  Zamanında,İlerlemeyi aktif tutan, anında aksiyon alabilen, inisiyatif kullanabilen, firma itibarını ve müşteri memnuniyetini öncelikli hedefi sayan, tutarlı bir yaklaşımla hizmet vermek.

  Çalışanlara Özen, Liderlik gelişimini önemseyen, büyümeyi ve gelişmeyi teşvik eden, sürekli öğreten, eğiten ve bilinçlendiren, farklılık ve çeşitliliklere duyarlı, çalışma ve üretmede verimliliği esas alan, sürekli ve tutarlı gelişmeyi hedefleyen, performansı ödüllendiren bir anlayışla çalışanlarına yaklaşmak.